Hikayeleri Önce sen Oku

Google'ye MektupAlmanya'ya tatil yapmaya giden bir baba ve oğul Timm ve Michael, “Deichhörnchen” kelimesinin anlamını öğrenmek istediler fakat bulundukları yerde internet olmadığı için bu sorularının cevabını Google'a mektup yazarak almak istediler , Google'ın Hamburg’da bulunan ofisine mektup gönderiyorlar.

Merhaba Google,
Üzülerek söylüyoruz ki bulunduğumuz yerde internet bağlantısı yok ve biz de oldukça zor bir durumdayız. Şu an bir yaz kampındayız ve bir kelimenin ne anlama geldiğini öğrenmek istiyoruz. “Deichhörnchen” hakkında her şeyi öğrenmek istiyoruz. Ne olduğunu, nerede yaşadığını ve ne yediğini yani ne varsa öğrenmek istiyoruz.
Mektup yazdık ama bildiğimiz kadarıyla siz reklamlardan kazanıyorsunuz. Lütfen mektup içerisinde reklamlarınızı da ekleyin.
Teşekkürler.

Google bu mektuba 7 gün içerisinde cevap veriyor fakat cevap çok harika olmuş, bu tür bir cevap vermeleri google'lın kullanıcılarına ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

Sevgili Timm ve Michael,
Araştırmaya ve öğrenmeye merakınız için çok teşekkürler. Bunu mu demek istediniz? (Eichhörnchen) Sincap.
Vikipedia: Yaşam alanı yetersizliği sebebiyle nesli tükenmiş olan bir kara sincabıdır.
Reklamlar: Eğer bir sorunuz olursa Google’a sorun. Tercihen internet üzerinden…
Umarız yaz kampınız eğlenceli geçiriyordur.
Google çevrimdışı takımı (henüz beta versiyon )

Kaliteli bir şirket olmak bunu gösterir kullanıcıya her yöntemle çare üretmek kaliteli bir şirket olduğunun göstergesidir.

Yaşam Tadında Hikayeler

Severek Beğenerek Okuduğunuz hikayelere Android uygulamımızı indirerek cep teleofnlarınızdan ve Tabletleriniz ile de Rahatlıkla Ulaşa Bileceksiniz,Yorum ve beğenilerinizi bekliyoruz...

0 yorum:

Yorum Gönderme

YASAL UYARI: Sitemiz de yer alan materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. '